Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

30. 8. 2012

 

Milí rodiče,

těším se na Vás ve stejném složení a ve stejné třídě v dalším školním roce. Posílám Vám informace a seznam věcí potřebných ve 2.třídě.

  • Domácí úkol na prázdniny

Na třídní schůzce jsem se již zmínila, jak by měl asi vypadat. Děti dostávají sešit A5, do kterého si mají zapsat psacím písmem alespoň 5 zážitků z prázdnin. Doplní je obrázky. Na začátku 2.třídy si je navzájem představíme. Moc prosím, občas s dětmi také nahlas čtěte z nějaké knížky, která je bude bavit.

  • Seznam pomůcek do 2.třídy

temperové barvy (sada od 10 kusů, české kovové tuby)

sada různě tlustých štětců (ploché i kulaté)

balík papírů na kopírování (500 listů)

sada papírových kapesníků (krabička nebo balík)

ubrousky

obnovit vybavení penálu – je nutné mít 2 funkční pera (STABILO nebo gumovací pero, jako náhradní možno mít i tornádo), stříhající nůžky, tužky č1 a č.2, tužku č.3 na rýsování, gumu, ořezávátko, pastelky...

pravítko 30cm

smazávací tabulka a 3x fixa

ručník

2x lepidlo v tyčince

převlečení na VV

převlečení na TV (jako v 1.třídě)

Ostatní pomůcky mají děti zachované z 1.třídy.

  • Učebnice a sešity do 2.třídy dostanou děti v září.

  • Začátek školního roku 2012/2013 je opět před školou v pondělí 3.září v 7:50 hodin. V tento den si děti přinesou jen penál. Nebudeme se přezouvat. Školní tašku děti mít nemusejí, učebnice dostanou až druhý den. Ve škole budou děti asi do 8:40 hodin.

  • Druhý den – 4.září (7:50-11:30 hodin)

Přinést školní aktovku a sešit s prázdninovými zážitky, přezůvky a zámek s klíčky do šatny (budete potřebovat nejméně 4ks označené jménem – pro dítě, pro Vás rodiče, pro učitelku a pro paní družinářku).

Vaše paní učitelka

Vlasta Smetanová