Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.12.2011

4. 12. 2011

Vážení a milí rodiče,

ráda bych Vás podrobněji seznámila s akcemi, které se uskuteční do Vánoc.

Akce pro rodiče:

13.12. od 16.30 do 18.30 hod Vás rodiče zveme do školy na seznámení s novými knížkami pro děti, které povede paní Mgr. Kateřina Šafránková, odbornice na rozvoj čtenářské gramotnosti. Dozvíte se, jaké knížky jsou vhodné pro Vaše děti, mnoho knížek i prakticky ukáže. Pomůže Vám orientovat se v dnešní široké nabídce dětských knížek, poradí, co třeba vybrat pod stromeček, jak podpořit i slabší čtenáře výběrem vhodné knížky.

Akce pro děti:

15.12. pojedeme do divadla Minor na představení "Vánoce".

Sraz: 7.50hod před školou (odjezd v 8.00hod), kdo chodí do ranní družiny, přijde do třídy ráno, jak je zvyklý.

Návrat: kolem 12.00hod ke škole, děti předám vychovatelkám ŠD.

Cena: 180.-Kč (vstupenka a autobus)

S sebou vhodné oblečení do divadla, případně deštník či pláštěnku dle počasí, drobné kapesné.

Akce pro děti, rodiče, příbuzné a všechny přátele naší školy:

21.12. srdečně Vás zveme na předvánoční setkání v naší škole. Během tohoto odpoledne proběhne "Pasování na čtenáře" v naší třídě s krátkým vystoupením. Podrobnější informace o čase a průběhu akce ještě obdržíte.

Akce pro děti:

22.12. v rámci školního dopoledne budeme mít vánoční besídku, kde si zazpíváme koledy, slavnostně posvačíme a navštíví nás trochu dříve Ježíšek. Děti mohou obdarovat své kamarády drobnými dárky. Podrobnější informace ještě pošlu.

Další informace:

Prosím o zaplacení příspěvku 200.-Kč do Fondu školy (informaci jste dostali již na první třídní schůzce v září). Tento příspěvek platí všichni žáci školy a využívá se například na balíček na Mikuláše, MDD, barvy do kopírek a tiskáren, odměny v rámci celoškolních soutěží,... Peníze potřebuji odevzdat do 15.12.

Děkuji za spolupráci. S pozdravem Vlasta Smetanová