Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.12.2011

15. 12. 2011

 

Vážení a milí rodiče,

posílám upřesnění k akcím v posledním předvánočním týdnu.

  • Na úterý 20.12. si každé dítě přinese na svícen z jablíčka:

větší jablko, mašličku, přiměřené množství rozinek,  sušených  švestek,burských oříšků ve slupce, kandovaného ovoce, želé bonbonů,... nebo jiných drobných plodů, předmětů, kterými bychom mohli svícínek ozdobit.

  • Plánovaná akce pro děti a rodiče ve středu 21.12. bude zahájena před školou pro celý první stupeň od 16.30hod. Zde si společně zazpíváme několik vánočních koled. Potom se přesuneme do naší třídy, kde přibližně v 16.50hod začne krátké vystoupení dětí a všichni prvňáčci budou pasováni na čtenáře. Kabáty a bundy, prosím odložte na chodbě před třídou. Obutí neřešte. Po skončení si jistě rádi prohlédnete, jak děti vyzdobily naši třídu, můžete se projít i po ostatních třídách, navštívit vánoční jarmark školní družiny nebo si vyrobit různé drobné dárky. Všechny Vás ještě jednou srdečně zveme.

  • Ve čtvrtek 22.12. budeme s dětmi celé dopoledne slavit Vánoce. Prosím, ať každé dítě přinese: malé občerstvení i pro ostatní (trochu cukroví nebo jiné dobroty), hrneček a lžičku (budeme si vařit čaj), případně drobné dárky pro kamarády.

Děkuji za spolupráci. S pozdravem

                                                                         Vlasta Smetanová